O NAS

Ośrodek Szkolenia Kierowców PERFEKT

Naszym głównym celem jest kształcenie kierowców na wysokim poziomie, w komfortowych warunkach i miłej atmosferze.
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która stale podnosi swoje umiejętności i posiadaną wiedzę. W naszych szeregach pracują również instruktorzy techniki jazdy. Pomożemy każdemu stać się bezpiecznym i kulturalnym kierowcą.

Firma może pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością kursantów i bardzo dobrą opinią wśród klientów. Posiadamy nowoczesny sprzęt multimedialny oraz infrastrukturę techniczną konieczną do opanowania umiejętności kierowania pojazdem samochodowym. W najmniejszym szczególe dbamy o jakość, precyzję i podejście do przyszłych kierowców.

Współpracujemy z wieloma firmami: Radiem FaMa, Automobilklubem Tomaszowskim, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji (stadion i kręgielnia), Studiem Słońca ERGOLINE, Firmą ASPOL (autoryzowany dealer KIA Motors Polska jak i serwis samochodowy) oraz tomaszowskimi szkołami każdego poziomu nauczania.

Nasza oferta dostosowana jest do osoby w każdym wieku i o różnym tempie uczenia się. Podchodzimy do naszej pracy z pasją i ogromnym zaangażowaniem i myślą o bezpieczeństwie oraz kulturze przyszłych kierowców.

Papierek to nie wszystko.

Posiadanie prawa jazdy to nie tylko przywilej, ale także odpowiedzialność. Siadając za kierownicą pojazdu stajesz się odpowiedzialny za bezpieczeństwo nie tylko własne, ale także Twoich bliskich, znajomych oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Szkół jest wiele, nie szukaj najbliższej, szukaj najlepszej!

Szkolimy bezpiecznych i kulturalnych kierowców. Nie będziesz kierowcą instruktora załatwiającego swoje prywatne sprawy. Nauczymy Cię jeździć przepisowo, płynnie, dynamicznie i przede wszystkim bezpiecznie.


“Moja opinia jest bardzo przydatna.”

NASZA KADRA

PAWEŁ PRZYBYLSKI - właściciel / instruktor - kat. B
PRZEMYSŁAW HRABSKI - instruktor - kat. B
KAROL KUT - instruktor - kat. B
ZBIGNIEW BADEK- instruktor - kat. B1 / B / B+E/ C1 / C / C+E / D1 / D / D+E / T
ROBERT WEDLECHOWICZ - instruktor - kat. A / B / B+E/ C / C+E / D / T
SYLWESTER MACIEJEWSKI - instruktor - kat. B / C / C+E / D
ROBERT WÓJCIK - instruktor - kat. A / C / C / C+E / D
ANDRZEJ BETKA - instruktor - kat. B